Студенти дізналися про сучасні умови фінансового ринку України

3 жовтня 2016 року в рамках інформаційно-дискусійної платформи "Майстерня професійного зростання" та за підтримкою кафедри економіки та фінансів підприємства відбулась лекція директора ТОВ "Фінансова компанія "КУБ" Шевчука Костянтина Дмитровича на тему "Біржова торгівля на фондовому ринку".

Було розглянуто сучасні умови функціонування фондового ринку України, питання державного регулювання та контролю за діяльністю учасників ринку цінних паперів.

Студенти задавали експерту з фінансів багато питань та отримали відверті й цікаві відповіді.

03.10.2016
redactor