Випускниця КНТЕУ розповіла, як започаткувати власний бізнес

03 жовтня 2016 року в рамках інформаційно-дискусійної платформи "Майстерня професійного зростання" та з ініціативи кафедри економіки та фінансів підприємства відбулася лекція випускниці КНТЕУ спеціальності «Економіка підприємства», засновника та директора ТОВ "ЛАССІ" і ТОВ "ГІС КОСМЕТІК" Лідії Суярко на тему «Початок власного бізнесу: практичний досвід та рекомендації». Лекція відбулася в межах вивчення дисципліни «Основи підприємництва» для студентів 2 курсу ФЕМП, що навчаються за спеціалізацією «Економіка підприємства».

У цікавій і доступній формі слухачі ознайомилися з особливостями ведення підприємницької діяльності в сучасних економічних умовах, що характеризуються підвищеним рівнем турбулентності. Також отримали практичні поради щодо перших кроків і розвитку власного бізнесу, залучення та освоєння інвестицій. Окрема увага була приділена особистим рисам підприємця та ключовим факторам успіху власної бізнес-діяльності.

Колектив кафедри економіки та фінансів підприємства пишається своїми випускниками та висловлює подяку Лідії Суярко за проведену лекцію.

03.10.2016
redactor