Сучасні тенденції розвитку туризму у світі та в Україні

4 жовтня 2016 року в рамках заходів, присвячених Всесвітньому дню туризму і Дню туризму в Україні, в КНТЕУ відбулася лекція директора Департаменту туризму та курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Ліптуги І.Л. на тему «Ефективність державної політики у сфері туризму і курортів України».

Студенти і викладачі ознайомилися із сучасними світовими тенденціями розвитку туризму, з основними напрямками реалізації державної політики у сфері туризму та курортів, у розбудові туристичної індустрії України. Зокрема, Ліптуга І.Л. акцентував увагу на сутності сучасних технологій і подорожей, моделей обслуговування в туризмі, на основних положеннях «Стратегії розвитку туризму України до 2020 року», її регіональних та міжгалузевих аспектах.

Інформація була корисною та цікавою як для студентської, так і для викладацької аудиторії.

04.10.2016
redactor