Нові студенти у великій сім’ї гуртожитку №2

4 жовтня 2016 року відбулася традиційна посвята першокурсників у гуртожитку №2. На святі були присутні гості: заступник директора студмістечка – Сиса Олена Володимирівна, голова РСС КНТЕУ - Понкратова Дар`я Андріївна, голова РСС гуртожитку №3 – Шрамко Вадим Сергійович, кастелянша гуртожитку №2 – Михайленко Тетяна Львівна.

Старші представники РСС гуртожитку №2 підготували ряд випробувань, які повинні були пройти першокурсники заради отримання почесного звання «Мешканець гуртожитку». Першим завданням для учасників була перевірка на кмітливість, у якому учасники кожної з чотирьох команд повинні були відгадати зображених на картинках людей та предмети.

Друге випробування було присвячене поїданню смаколиків на швидкість.

У третьому - перевірили вміння першокурсників складати пісні з запропонованого переліку слів та виступ перед публікою.

І в останньому випробуванні наші милі дівчатка показували себе в мистецтві кулінарії. Вони готували коктейлі з запропонованих солодких напоїв для мужньої половини команди, які потім повинні були їх продегустувати. Після всіх цих випробувань можна з гордістю назвати «першачків» справжніми мешканцями нашого гуртожитку.

Вечір пройшов у веселій та дружній атмосфері. Кожен, хто був присутній на святі, отримав заряд позитивних та щирих емоцій.

Вітаємо наших студентів-першокурсників!

04.10.2016