В гостях у найкращому з готелів міста «InterContinental Kyiv»

Студенти 3 курсу спеціальності «Готельно-ресторанна справа» і викладачі Алла Охріменко, Лариса Гопкало кафедри готельно-ресторанного бізнесу відвідали п’ятизірковий готель у самому серці Києва - «InterContinental Kyiv».

Під час екскурсії вони познайомились із роботою основних служб, поринувши в середовище гостинності, та насолодились чудовими краєвидами історичного й ділового центру столиці, що відкривалися з готелю.

Студенти та викладачі КНТЕУ вдячні за захоплюючу й змістовну презентацію менеджеру Тетяні Ханаріній, а також керівництву, працівникам служб готелю «InterContinental Kyiv» за участь у формуванні професійних компетентностей майбутніх фахівців!

05.10.2016
redactor