Студенти дізналися про інституційні засади бюджетної політики

05 жовтня 2016 року в Київському національному торговельно-економічному університеті відбулася відкрита лекція для студентів магістрів факультету фінансів та банківської справи спеціалізації «Державні фінанси» та студентів бакалаврів факультету обліку, аудиту та інформаційних систем на тему «Інституційні засади бюджетної політики». Лекцію прочитала директор Департаменту з питань фінансової політики Секретаріату Кабінету Міністрів України Ящук Валентина Віталіївна.

На зустрічі було охарактеризовано та проаналізовано сучасний стан фінансової політики, визначені основні напрямки її реформування.

Доповідь спікера викликала зацікавленість серед студентів, про що свідчать жваве обговорення та зацікавлений діалог між студентами та лектором.

05.10.2016
остання редакція 17.01.2017