Бізнес-експерти розповіли, як управляти проектами та людьми

У рамках проекту «B2S by Arricano» - «Бізнес для студентів» 6 жовтня 2016 року в КНТЕУ відбулися відкриті лекції в.о. керівника департаменту девелопменту компанії Arricano Real Estate Plc. Миколи Якименка «Project management: життя до і після» та власниці Action Learning в Україні Лейли Алієвої «Кольорова класифікація особистостей, яка зумовлює всі переговорні процеси».

У своїй презентації Микола Якименко розповів про основні етапи проектного управління: ініціація, планування, визначення ризиків, виконання, моніторинг та контроль, корекція плану.

Лейла Алієва в яскравій та захоплюючій формі познайомила слухачів із кольоровою типологією людей та дала практичні поради щодо розвитку власної особистості, співпраці та спілкування з людьми, враховуючи ці типи.

Наприкінці лекції директор з маркетингу компанії Arricano Real Estate Plc. Наталія Дмитренко презентувала для студентів конкурс, в рамках якого вони зможуть презентувати свої пропозиції в якості консультанта з маркетингу для ТРЦ. З деталями  конкурсу можна ознайомитися на сайті КНТЕУ в рубриці «Оголошення».

06.10.2016
adv