Вітання ректора КНТЕУ з Днем юриста

Шановні колеги, студенти, випускники та партнери Університету!

Вітаю Вас з професійним святом – Днем юриста.

День юриста – це свято тих, хто вносить свій безпосередній і посильний внесок у розбудову незалежної та демократичної держави – науковців та практиків, яким належить видатне місце в формуванні правової культури співвітчизників.

Виконуючи свої професійні обов'язки і відгукуючись на поклик серця, Ви самовіддано стоїте на захисті прав та свобод людини і громадянина, гарантованих Конституцією України.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, успіхів, благополуччя на професійній ниві та безумовного дотримання букви закону.

З повагою, ректор А. А. Мазаракі

07.10.2016