Оголошеннявсі

Міжнародна туристична виставка UITM-2016: партнерська площадка бізнесу, науки, навчання

5-7 жовтня 2016 року в Міжнародному виставковому центрі у м. Києві відбулася 23-я туристична виставка Міжнародний туристичний салон «Україна» UITM-2016.

Для ознайомлення з трендами на туристичному ринку виставку відвідали викладачі та студенти факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу.

Викладачі кафедри туризму та рекреації 06 жовтня 2016 року взяли участь у роботі круглого столу «Розвиток туристичних територій України: досвід, приклади, ідеї» в рамках ділової програми Української асоціації активного та екологічного туризму. За результатами науково-прикладних досліджень та реалізації міжнародного проекту «Місто: Розвиток через туризм» зі спільною доповіддю «Малі міста України: перетворення на дестинації» виступили к.е.н, доцент Забалдіна Юлія Борисівна та перший віце-президент ГО «Туристична асоціація України», к.ю.н. Опанасюк Наталія Анатоліївна.  В обговоренні взяли участь зав. кафедри туризму та рекреації д.е.н., професор Ткаченко Т.І., д.е.н., проф. Михайличенко Г.І., студент I курсу магістратури Туник Олександр та інші.

Українські туристичні виставки стали традиційною платформою для консолідації бізнесу та громадськості, науки та освіти з метою презентації і дослідження туристичного потенціалу дестинацій. Маємо надію, що наукова туристична складова стане інноваційним драйвером економічного зростання України.

07.10.2016
остання редакція 17.01.2017