Студенти ХТЕІ в гостях у КНТЕУ

7 жовтня 2016 року до КНТЕУ завітала потужна делегація студентів із Харківського торговельно-економічного інституту на чолі із завідувачем  кафедри туризму та соціальних наук, к.г.н. Яковчуком О.В. та завідувачем навчально-тренувальної лабораторії «Туристична фірма» Вольфсон-Гаршиною Н.В.

У рамках візиту доцентом Полтавською О.В. (відповідальна від приймальної комісії від ФРГТБ) була проведена екскурсія територією університету,  під час якої гості відвідали бібліотеку, спеціальні лабораторії і кабінети, заклади харчування та інші об’єкти  інфраструктури університету; ознайомилися з умовами продовження навчання на рівні бакалавра і магістра в КНТЕУ, з особливостями змісту підготовки за спеціальностями для сфери туризму та гостинності.

Студенти в захопленні від побаченого подякували за теплий прийом з надією повернутися для подальшого навчання.

07.10.2016
остання редакція 17.01.2017