Знайомство з професією: студенти відвідали ПАТ "Платинум Банк"

5 жовтня 2016 року студенти факультету фінансів та банківської справи, що здобувають освіту за спеціальністю "Банківська справа", відвідали ПАТ "Платинум Банк".

Майбутні банкіри ознайомилися з історією створення та розвитку банку. Керівники департаментів банку детально і наочно представили свою сферу діяльності. Студенти дізналися про підрозділи, які відповідають за внутрішню роботу банку та  яким чином розподілена робота з клієнтами, відвідали сall-центр відділу Collection і навіть мали змогу спостерігати за роботою співробітників.

Неабияку зацікавленість у студентів викликала інформація про соціальну відповідальність банку, його політику щодо кредитування малого і середнього бізнесу від моменту пошуку партнерів і клієнтів, ведення та укладання угоди, обслуговування кредиту до погашення заборгованості по кредиту.

І звичайно, як споживачам, всім було цікаво дізнатися як планувати власний бюджет та витрати, убезпечити себе від інколи некоректних дій фінансових установ та неякісних фінансових послуг.

05.10.2016
остання редакція 17.01.2017