Традиційне свято в гуртожитку №6: "Посвята в студенти"

Щороку університет поповнюється новими студентами - першокурсниками. Їх усіх, таких різних, тепер об'єднує одне слово - студент. Втім, кожен першокурсник знає, що студентом він стане, пройшовши традиційний «обряд» під назвою «Посвята в студенти», який відбувся 5 жовтня 2016 року в гуртожитку №6 КНТЕУ.

На посвяті були присутні гості, які привітали прибулих студентів талановитих першокурсників, котрі дивовижним чином веселили та розважали публіку. Були проведені веселі конкурси, за які учасники отримали чудові подарунки, музичні виступи, сценки. Особливі враження викликав містичний виступ Ігоря Тищенка, який просто зачарував публіку. Цю подію студенти мають запам'ятати на все життя, як таку, що втілює атмосферу відчайдушної юності, студентського завзяття й гумору і, звичайно ж, самовідданої дружби на віки.

Щиро вдячні нашим новим друзям – першокурсникам, що поповнюють ряди наших студентів. Ми пишаємось тим, що в нас є багато талановитої, активної молоді, яка завжди рада допомогти в організації різних заходів нашого гуртожитку. За короткий проміжок часу ми стали як велика та дружна родина! Вдячні представникам студмістечка та РСС. Ми, у свою чергу, будемо намагатись, щоб життя гуртожитку було веселе, активне та цікаве, щоб студентські роки запам’ятались на все життя.

04.10.2016
остання редакція 17.01.2017