Магічний вечір посвяти в студенти в гуртожитку №4

Раптом опинитися в чудесно-магічному світі, де будь-яке бажання виконується лише одним помахом чарівної палички. Саме в такій атмосфері 06 жовтня 2016 року минуло свято в гуртожитку №4, наповнене дивовижними конкурсами та сюрпризами.

Теплими та дружніми словами підтримали першокурсників наші гості:

заступник декана  ФРГТБ з виховної роботи – Ждан Вікторія Олександрівна,

завідувач гуртожитку №4 – Базилюк Галина Іванівна,

кастелянка гуртожитку №4 – Гребеник Тетяна Миколаївна,

голова РСС КНТЕУ – Понкратова Дар’я,

голова РСС гуртожитку №3 – Шрамко Вадим,

голова РСС гуртожитку №6 – Масовець Тетяна.

Усіх учасників було розділено на 4 символічні факультети, точно як в історії про Гаррі Поттера. Першокурсники активно старались здобути якомога більше балів, аби перемогти в командному заліку. Наші новоприбулі мешканці гуртожитку мали змогу показати себе в трансфігурації, зіллєварінні, зіграти у «Квідіч».

Справжнісінька магія, веселі конкурси, тепла атмосфера – все це принесло море емоцій, які наші першокурсники запам’ятають надовго.

05.10.2016
остання редакція 17.01.2017