Студенти познайомилися зі складним та цікавим світом банківського бізнесу

3 жовтня 2016 року студенти 1 курсу магістеріуму, які навчаються за спеціалізацією «Банківська справа», під керівництвом доцента кафедри банківської справи КНТЕУ Маслової Наталії Олександрівни, відвідали Київське головне регіональне управління ПуАТ "Комерційний банк "Приватбанк".

Керівник регіонального центру з підбору персоналу Київського ГРУ Вороніна Вікторія Валентинівна детально розповіла про основні стратегічні напрями діяльності банку та наголосила, що керівництво банку сприяє працевлаштуванню молоді та створює всі умови для швидкого кар’єрного зростання.

Основним стартовим майданчиком для початку кар`єри банк вважає call-центр, про функціонування якого ґрунтовно розповів керівник напрямку "Контактний багатоканальний центр Київського ГРУ" Недовба Олексій Вікторович.

Після бесіди була проведена екскурсія, у процесі якої студенти мали нагоду ознайомитися з роботою всіх підрозділів та поспілкуватися з їх працівниками.

03.10.2016
redactor