Передовий досвід від ТОПових фахівців

11 жовтня 2016 року до КНТЕУ вдруге завітав директор департаменту управління персоналом "Промінвестбанку" Петров Олексій Олексійович.

На зустрічі зі студентами Олексій Олексійович поділився практичним досвідом з питань діяльності HR-служби в банківській установі: структура, обов’язки та нюанси роботи, а також надав рекомендації щодо працевлаштування та поради щодо кар`єрного просування.

Експерт з управління персоналом розповів про сутність модулів забезпечення SAP: дія на практиці та автоматизація процесу управління персоналом. Окрім цього, було визначено роль складання документів кадрової служби, необхідність та реальні строки проведення перевірок документів.

Особливо актуальним для студентів є те, що зустріч проводив представник топ-менеджменту з досвідом роботи більше 25 років, поради якого щодо співвідношення навчання та працевлаштування, впливу освіти на подальший розвиток особистості виявилися для молоді дуже корисними та цікавими.

11.10.2016
redactor