Перспективи професійного розвитку в Україні від Жана Баха

11  жовтня 2016 року в рамках інформаційно-дискусійної платформи «Майстерня професійного зростання» було проведено  семінар-дискусію на тему «Перспективи професійного розвитку в Україні» за участю Жана Баха - керівника представництв німецьких компаній в Україні «Кuettner», «Аgiplan», «Reinstein».

У семінарі взяли участь студенти 4-го курсу ФЕМП спеціалізації «Економіка підприємства». Організатори заходу –  викладачі кафедри економіки та фінансів підприємства.

Жан Бах поділився власним досвідом формування та розвитку професійної кар’єри, яку реалізовував у Німеччині, США, Швейцарії, Бельгії, Росії, Молдові, Україні, країнах Африки.

Семінар викликав зацікавленість учасників, особливо в питаннях щодо відбору персоналу, мотивації працівників у зарубіжних компаніях, можливостей особистого професійного розвитку. Було проведено порівняльний аналіз соціальних очікувань потенційних працівників та роботодавців.

Зміст та форма проведення семінару-дискусії мали динамічний характер та практичну цінність. Студенти зацікавилися проектами компаній «Кuettner» та  «Аgiplan», активно обговорювали питання необхідності впровадження енергозберігаючих технологій на підприємствах України. Жан Бах зумів переконати учасників у їх високих потенційних здібностях і навіть талантах, які мають бути реалізовані. Ним були зазначені інноваційні підходи до найму співробітників, а також щодо комунікації між звичайними співробітниками та керівниками. Під час найму на роботу, у першу чергу,  звертається увага на працівника як особистість та його зацікавленість у розвитку компанії та власній професійній діяльності. Жан Бах влучно зазначив, що потрібно шукати справу, яка приносить задоволення.

11.10.2016
redactor