Центр педагогічних та психологічних досліджень провів День гостинності

06 жовтня 2016 року на базі Київського національного торговельно-економічного університету Центр педагогічних та психологічних досліджень провів День гостинності з тестуванням «Вибір успішної спеціальності» 12 учням СШ І-ІІІ ст. №23 м. Києва.

Захід розпочався виступом відповідального секретаря приймальної комісії Глушкової Тетяни Геннадіївни та директора Центру педагогічних і психологічних досліджень, доцент кафедри психології Ржевського Генадія Миколайовича.

Присутні отримали вичерпну інформацію про особливості вступної кампанії 2017 року; перелік спеціальностей, підготовка за якими здійснюється в КНТЕУ; перелік конкурсних предметів у сертифікаті ЗНО; документи необхідні для вступу; умови проживання та особливості навчального процесу, культурне дозвілля студентів тощо.

Особливе зацікавлення у відвідувачів викликала екскурсія по університету, його аудиторіях, лабораторіях, бібліотеці, спортивних залах, гуртожитках, їдальнях. Завідувачі кафедр та викладачі особисто зустріли екскурсійну групу і ознайомили з роботою кафедр.

06.10.2016
redactor