Солодкі подарунки від студентів до ювілею КНТЕУ

19-20 жовтня 2016 року наш університет святкує ювілей – 70 років! Члени студентського кулінарного клубу факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу під керівництвом випускової кафедри технології і організації ресторанного господарства беруть участь у підготовці свята. Кожного гостя чекає солодкий подарунок!

Рецептуру і технологію святкового печива запропонував студент 3 курсу Глушко Віталій, а оформлення - студенти Науменко Вікторія, Гриценко Олександр, Нішенко Наталія, Бондаренко Ксенія. Молоді фахівці кулінарної справи вклали душу і професійну майстерність у приготування смачних виробів. Куштуйте на здоров`я!

18.10.2016
redactor