Оголошеннявсі

Зустріч із представниками провідних ВНЗ туристичного спрямування Польщі та Словаччини

18 жовтня 2016 року на кафедрі туризму та рекреації, у рамках відзначення 70-річного ювілею Київського національного торговельно-економічного університету, відбулася зустріч із представниками провідних вищих навчальних закладів туристичного спрямування Польщі та Словаччини.

Польщу представляла заступник декана факультету менеджменту, завідувач кафедри туризму Краківського економічного університету професор Рената Северин.

Зі словацького боку гостем кафедри був професор Маріан Вонгрей з кафедри економічної теорії Економічного університету в Братиславі.

У рамках зустрічі були окреслені основні шляхи багатосторонньої співпраці з іноземними партнерами, особливості змісту й організації навчального процессу щодо підготовки фахівців для сфери туризму за рівнями вищої освіти, розвитку концепції сталого розвитку туризму в Україні та в країнах Східної Європи, що входять до так званої "Вишеградської четвірки".

З огляду на те, що ООН оголосила 2017 рік роком сталого розвитку туризму, було обговорено пропозицію представників КНТЕУ щодо проведення міжнародної науково-практичної конференції, присвяченої даній проблематиці, з залученням провідних фахівців з країн Вишеградської четвірки та за підтримкою грантового фонду цієї міжнародної організації.

18.10.2016
redactor