Оголошеннявсі

Європейські дні торгівлі: семінар-практикум "Напрями адаптації логістичної системи України до європейських стандартів"

19 жовтня 2016 року о 9-55 в ауд. 409а в рамках Європейських днів торгівлі доцентом кафедри торговельного підприємництва та логістики Харсун Людмилою було проведено семінар-практикум на тему «Напрями адаптації логістичної системи України до європейських стандартів».

На початку семінару викладач мав вступне слово, у якому наголосив на актуальності європейського вектору розвитку вітчизняної логістичної системи, окреслив основні напрями її інтеграції до логістичної системи ЄС. Далі разом зі студентами обговорювались  проблеми адаптації транспортної системи України до стандартів ЄС у розрізі різних видів транспорту, питання відповідності логістично-сервісної системи європейським вимогам.

Окремо висвітлювались питання перспектив законодавчого забезпечення інтеграції української логістичної системи у європейську. У процесі обговорення в аудиторії було наголошено на необхідності врахування в процесі розвитку логістичної системи України не лише її зовнішньоторговельних відносин з ЄС, а й зовнішньої торгівлі останнього з країнами Азії. У цьому контексті наголос робиться на реалізації транзитного потенціалу транспортно-логістичної системи нашої країни. Студентам було представлено основні положення сучасної ініціативи Китаю «Новий Шовковий Шлях» та основні її виклики для вітчизняної логістичної системи.

Наприкінці семінару-практикуму були підведені підсумки, зокрема встановлено основні перспективи адаптації логістичної системи України до потреб і вимог ЄС.

19.10.2016
adv