Лекція директора з економічних досліджень Міністерства юстиції США

18 жовтня 2016 року з ініціативи та на запрошення кафедри економічної теорії та конкурентної політики Расселом Піттманом (Russell W. Pittman), директором з економічних досліджень антитрестовського відділу Міністерства юстиції США, було проведено лекції на тему «Конкурентна політика на ринках послуг (туризм, готельно-ресторанний бізнес, торгівля)» та «Конкуренція у глобальній економіці». На лекціях були присутні студенти факультетів економіки, менеджменту та психології, готельно-ресторанного та туристичного бізнесу, міжнародної торгівлі та права, викладачі кафедр економіки та фінансів підприємства, менеджменту, економічної теорії та конкурентної політики.

У своєму виступі Рассел Піттман вдало поєднував теоретичну складову із прикладами з практики власної роботи в Міністерстві юстиції США, а також у комісіях з реформування природних монополій при урядах Бразилії, Китаю, Польщі та Росії, що викликало неабиякий інтерес аудиторії та жваву дискусію.

Це вже третій візит пана Піттмана до університету і, сподіваємося, не останній, оскільки його досвід роботи у сфері захисту економічної конкуренції є безцінним для формування компетентностей сучасних фахівців у галузі конкурентних відносин і публічного управління в цілому. Студенти з нетерпінням чекають наступної зустрічі з Расселом Піттманом.

18.10.2016
redactor