Зустріч учасників студентського психологічного клубу "SAPGEN"

18 жовтня 2016 року відбулася чергова зустріч учасників студентського психологічного клубу "SAPGEN" під керівництвом практичного психолога центру Пасічнюк О.П.

Клуб існує вже протягом трьох років. Один раз на місяць студенти, які навчаються за спеціальністю "Психологія" та дуже люблять практичну психологію, збираються в Центрі педагогічних та психологічних досліджень для того, щоб дізнатися про сучасні форми й методи практичної психології та психотерапії. А також, що найголовніше, спробувати на власному досвіді, як ці форми та методи працюють та що можна отримати в результаті. Все це дозволяє здобути нові знання, уміння та навички, які так необхідні для власної майбутньої роботи психолога.

Кожна зустріч - тематична, тому щоразу буде відбуватися щось нове і захоплююче! Інколи це - фільмотерапія чи бібліотерапія або, наприклад, в останню клубну зустріч була казкотерапія! Якщо ви студент, що навчається за спеціальністю "Психологія", тоді  сміливо можете долучатися до роботи студентського психологічного клубу "SAPGEN"!

Теми зустрічі та графік роботи можна знайти в групі за посиланням: https://vk.com/club50253580

18.10.2016
redactor