Оголошеннявсі

КНТЕУ отримав сертифікат за участь у виставці науково-технічних розробок викладачів і студентів

20-21 жовтня 2016 року Київський національний торговельно-економічний університет взяв участь у виставці винаходів, науково-технічних розробок, технологій та інших інтелектуальних досягнень викладачів і студентів ВНЗ України, що проводилася в приміщенні УкрІНТЕІ, м. Київ.

У рамках експозиції університет продемонстрував на широкий загал передові досягнення у сфері наукової та науково-технічної діяльності, трансферу технологій, інформатизації, інноваційної діяльності.

Представлені на виставку експонати, зокрема: перелік патентів на винаходи та корисні моделі, свідоцтва авторського права; зразки винаходів (суміш для ентерального харчування «Реабілакт»); електронні дистанційні курси; наукові, навчально-методичні матеріали; інформація про діяльність Інституту вищої кваліфікації КНТЕУ та рекламні матеріали - викликали високу зацікавленість відвідувачів виставки.

За результатами участі у виставці КНТЕУ отримав сертифікат.

20.10.2016
redactor