Зустрічі з видатними особистостями університету

У рамках програми підготовки та відзначення 70-річчя з дня заснування КНТЕУ в музеї історії університету проведено зустрічі студентів усіх факультетів з випускниками минулих років, авторитетними та досвідченими педагогами, науковцями, керівниками кафедр, серед яких доктори наук, професори С.І. Бай, Т.І. Ткаченко, доценти, кандидати наук А.Т. Латигіна, В.Г. Барановська, С.П. Коломацька.

Відбулася душевна розмова про витоки історії нашого навчального закладу, головні етапи розвитку, досягнення в реформуванні та модернізації освіти, наукової діяльності, культурно-виховної роботи, міжнародному співробітництві на шляху інтеграції до світової освітньої спільноти.

Ветерани університету розповіли про роботу деканів, кафедр, де вони працюють, а також поділились власним професійним та життєвим досвідом.

19.10.2016
redactor