Засідання круглого столу "Вплив глобалізації на розвиток науки"

18 жовтня 2016 року в Київському національному торговельно-економічному університеті відбулося засідання круглого столу "Вплив глобалізації на розвиток науки". Учасників круглого столу привітала д.е.н., проф., проректор з наукової роботи КНТЕУ Світлана Володимирівна Мельниченко, побажавши ефективної роботи і нових наукових досягнень.

На засідання  круглого столу були запрошені Голови Наукових товариств вищих навчальних закладів України, студенти та викладачі, члени Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених КНТЕУ. На засіданні виступили з доповідями:

- голова Наукового товариства КНТЕУ Баранюк Ю.Р. на тему: “Глобалізація як визначальний фактор розвитку науки”;

- голова СНК Карпенко О.О. – "Start in science";

- заступник голови Наукового товариства КНТЕУ Бабич Є.І. на тему: “Формування системи екосвідомісті в Україні”.

В обговоренні питань брали участь голова Наукового товариства Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана О.В. Рудницький, викладачі кафедри фінансового аудиту В.Г. Барановська та О.В. Комірна, члени Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених КНТЕУ.

На круглому столі голова інформаційного сектору Наукового товариства КНТЕУ Яремич В.Р. презентував новий випуск журналу Наукового товариства «Vivat Academia».

18.10.2016
adv