Оголошеннявсі

Франчайзинг як сучасна форма організації бізнесу: про головне від компанії "Franchising Full Cycle"

24 жовтня 2016 року о 09:50 в аудиторії А-325 у рамках інформаційно-дискусійної платформи "Майстерня професійного зростання" за підтримкою кафедри економіки та фінансів підприємства відбулася лекція Станцевої Катерини, керівника відділу розробки компанії "Franchising Full Cycle" на тему "Франчайзинг як сучасна форма організації бізнесу".

Під час лекції було розглянуто особливості франчайзингу як сучасного, унікального інструменту організації бізнесу. Зокрема, франчайзинг розглянуто як спосіб тиражування бізнесу з мінімальними витратами для франчайзера та ефективний початок бізнесу  для франчайзі.

Особливий інтерес аудиторії викликали питання, пов’язані з аутсорсингом управління франшизою, що передбачає не лише розробку власне франшизи, а й подальше супроводження діяльності франчайзі.

Дякуємо Катерині Станцевій за цікаву і змістовну лекцію!

24.10.2016
остання редакція 26.10.2016