HUMAN CAPITAL FORUM 2016

19-20 жовтня 2016 року в Києві (центр подій Nivki-hall) відбулася V виставка-форум з управління людським капіталом – наймасштабніша подія України у сфері HR! HUMAN CAPITAL FORUM 2016 – це ефективний майданчик для ділових зустрічей і перспективних знайомств, що може бути корисним кожному учаснику і відвідувачеві.

У програмі виставки-форуму в 4-х залах були представлені кращі програми від провідних провайдерів послуг у сфері навчання, розвитку, рекрутингу, тренінгу, мотивації, оцінки, фасилітації, коучингу та консалтингу.

Протягом двох днів кращі спікери України допомагали гостям і відвідувачам виставки-форуму вчитися розуміти співробітників, виявляти таланти, відсікати зайві методики навчання, підбирати ефективні корпоративні стандарти проти бюрократичних процедур, радили, як перетворювати успішні дії лідерів у стандарти, давали практичні поради, як слухати і чути: партнерів, клієнтів, конкурентів.

Вперше на форумі такого масштабу було представлено для обговорення теми «Організаційна культура: вплив на компанію, бізнес і HR», а також «Вплив лідерів на корпоративні цінності та організаційну поведінку».

Традиційно гостями HUMAN CAPITAL FORUM 2016 були к.е.н., доц. Миколайчук І.П. та студенти КНТЕУ, які навчаються на кафедрі менеджменту за освітнім ступенем «магістр» - Орловська Альона, Куценко Альона, Турлай Василина.

19.10.2016
adv