Лекція провідного спеціаліста Міжнародного консалтингового центру

24 жовтня 2016 року в КНТЕУ з ініціативи кафедри готельно-ресторанного бізнесу відбулася відкрита лекція Тимофіївої Тетяни, провідного спеціаліста Міжнародного консалтингового центру Тараса Дударя на тему «Зелені стандарти хаускіпінга».

Під час лекції було розглянуто питання концепції сталого розвитку зеленого хаускіпінгу, міжнародної системи «Зелений ключ», енергозберігаючі технології в готельному бізнесі та ін.

Змістовна презентація на актуальну тему, цікаве викладання викликали активний інтерес серед студентства.

Щиро вдячні Тимофіївій Тетяні за роботу й гостинно запрошуємо до нашої Альма-матер!

24.10.2016
redactor