Головні правила самовдосконалення від успішних бізнес-леді

18 жовтня 2016 року у рамках проекту “B2S by Arricano” відбулась відкрита лекція-зустріч з чарівними бізнес-вумен Вікторією Балюк та Тетяною Кретовою.

Студентство виявило неабияку зацікавленість, адже мета зустрічі була більш ніж актуальною – допомогти молоді розширити власні можливості та позбутися комплексів. Так, Вікторія Балюк, керівник юридичного департаменту (по роботі з нерезидентами) Arricano Real Estate Plc, розповідала студентам про головне правило самовдосконалення – відсутність будь-яких правил.

А представник IE Business School у СНД Тетяна Кретова просто вразила присутніх своїми здобутками та поділилася секретом, як побудувати власну кар’єру таким чином, щоб бути конкурентоспроможним.

Варто зазначити, що у студентів виникло безліч питань щодо власного саморозвитку, освіти, вивчення іноземних мов, поєднання сім`ї та бізнесу.

Натхненні на звершення, підкорення своїх власних «олімпів», чекаємо наступних зустрічей!

17.10.2016
redactor