Візит студентів до Верховної Ради України

23 жовтня 2016 року студенти спеціальності "Міжнародне право" разом із завідувачем кафедри міжнародного публічного права Дешко Людмилою Миколаївною та асистентом кафедри Сорочко Альбіною Олегівною відвідали Верховну Раду України. Мета екскурсії - всебічне інформування студентів про діяльність українського парламенту та поширення ідей парламентаризму.

Візит було організовано Інформаційним управлінням Апарату Верховної Ради України. Під час екскурсії учасники ознайомились із приміщеннями Верховної Ради України та організацією роботи парламенту, історією становлення та розвитку українського парламентаризму, законодавчого процесу, сьогоденням українського парламенту та архітектурною спадщиною Верховної Ради України.

23.10.2016
redactor