ФФБС – переможець феєричного фестивалю "Дебют першокурсника - 2016"

4 листопада 2016 року нарешті відбулося найочікуваніше свято всіх студентів КНТЕУ - Дебют першокурсника!

Ще ніколи підтримка команд вболівальників не була такою галасливою та винахідливою. Барабани, дудки, «кричалки» та справжні ведмеді – все це дружно підключалося до голосних вигуків студентів.

Тематикою вокального конкурсу стали всесвітньовідомі кінохіти. «Привид опери», «Голодні ігри», «Загін самогубців», «Едвард Руки-ножиці», «Сорочинський ярмарок» та «Джанго вільний» - такими різноманітними були виступи факультетів. У справедливій оцінці цього конкурсу годі й сумніватися, адже в складі журі була справжня народна артистка України, сама Ніна Матвієнко. Але виступ ФОАІС справді був найкращим – професійно поставлений, динамічний та яскравий, сильний вокал.

Конкурс «Фрістайл», покликаний, щоб зарядити глядачів позитивом та веселим настроєм, впорався зі своїм завданням на всі сто. Спецагент ФОАІС, таргани з гуртожитку ФЕМП, нічне ток-шоу ФТМ, першокурсники ФМТП, жваві та надзвичайно артистичні конкурсанти ФФБС – все це довго ще будуть згадувати в університеті. А ФРГТБ взагалі вразив усіх новим запальним гімном КНТЕУ.

Найбільш очікуваний конкурс хореографії, як завжди, був наймасовішим. Цього разу майже всі факультети присвятили свої танцювальні номери нічним веселощам та пригодам: у музеї, торгівельному центрі та навіть у дитячій кімнаті. Судді високо оцінили всіх учасників.

І ось нарешті справедливий вердикт журі:  ІІІ місце - ФТМ, ІІ місце -ФРГТБ, блискучу та справедливу перемогу отримав факультет фінансів та банківської справи!

Вітаємо переможців та чекаємо на Дебют першокурсника - 2017!

04.11.2016
redactor