Оголошеннявсі

Обмін досвідом у сфері ресторанного сервісу між КНТЕУ та Кулінарною Академією Ектора Хіменес-Браво

Ждан Вікторія Олександрівна, викладач кафедри технології і організації ресторанного господарства факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу КНТЕУ, провела в Кулінарній Академії Ектора Хіменес-Браво майстер-клас на тему «Ресторанний етикет».

Студенти академії високо оцінили досвід лектора та були вдячні за передані їм знання та цікаву зустріч.

Присутня на майстер-класі адміністрація академії висловила подяку керівництву університету та зацікавилася в підписанні договору про співпрацю.

24.10.2016
redactor