Студенти-правники відвідали Верховну Раду України

25 жовтня 2016 року студенти-правники факультету міжнародної торгівлі та права разом із заступником декана Банком Р.О. відвідали Верховну Раду України. Зустріч було організовано за сприянням громадської організації “Правничий клуб КНТЕУ”.

Майбутнім юристам були продемонстровані кулуари, зона для брифінгу та сесійний зал Верховної Ради України. Студенти на власні очі побачили місця для депутатів, гостей, дипломатичних представників, преси.

Завдяки професійному екскурсоводу студенти отримали значний масив корисної інформації. Екскурсовод побажав студентам активно відстоювати свою громадянську позицію та залучатись до процесу законотворення.

Цікавим та пізнавальним виявився інтер’єр Верховної Ради України. Усі охочі мали можливість пересвідчитись в унікальності картини  «Державотворення», розгледіти всі елементи цього художнього полотна, а також знайти на картині найвидатніших постатей української державності різних епох.

25.10.2016
остання редакція 27.10.2016