Оголошеннявсі

«Celebrity Club»: зустріч з президентом Української бізнес асоціації Чеповим В.В.

24 жовтня 2016 року в рамках унікального проекту «Celebrity Club» відбулася лекція-дискусія Чепового В.В. (віце-президента з питань розвитку МСБ, президента Української бізнес асоціації, генерального директора видавництва «Бліц-інформ», шеф-редактора газети «Бізнес», автора книг «Бізнес - найчесніша гра», «Перехрестя», «Щоденник ангела» тощо) на тему «Економіка третього тисячоліття: нова парадигма». Під час лекції було розглянуто питання гіпотези Нової Економічної Парадигми світу (фази розвитку економіки світу - перерозподіл ресурсів).

Змістовна презентація на актуальну тему, цікаве викладання матеріалу викликали активний інтерес серед студентства. Відбулася цікава дискусія, у межах якої автор презентував студентам свої книги за найбільш цікаві запитання.

24.10.2016
adv