Оголошеннявсі

Круглий стіл «Розвиток торговельного підприємництва в Україні: стратегії, технології, інновації»

26 жовтня 2016 року в рамках Європейських днів торгівлі на кафедрі торговельного підприємництва та логістики відбулося засідання круглого столу «Розвиток торговельного підприємництва в Україні: стратегії, технології, інновації», основна мета якого полягала в комплексному аналізі сучасних пріоритетів розвитку торговельного підприємництва в Україні, виокремленні основних тенденцій і проблем у торговельній галузі, подальшому опрацюванні спільно з партнерами-практиками компетентностей фахівців.

З привітальним словом на початку заходу виступив декан ФТМ Осика В.А.

У роботі круглого столу взяли участь представники громадської організації «Спілка підприємців Київщини», керівники підприємств, викладачі, аспіранти і магістранти.

З промовами на круглому столі виступили:

- директор ТОВ «IDNT» Чумак М.В., який окреслив нагальні завдання сучасних бізнес-структур у напрямку залучення споживачів і забезпечення їх лояльності, а також визначив загальну формулу конкурентоздатного фахівця в торговельній сфері: «тенденції в індустрії  =  тенденції в професії»; директор ПП «Бриз»;

- голова громадської організації «Спілка підприємців Фастівського району» Єременко В.В., який детально зупинився на сучасних проблемах і перспективах дерегуляції малого бізнесу;

- заст. директора Інституту вищої кваліфікації КНТЕУ, експерт-практик FMCG-ринку, спікер і модератор профільних рітейл-форумів Гарбарук І.М., який охарактеризував тенденції розвитку внутрішньої торгівлі в Україні й звернув увагу на необхідність регулювання торгівлі з урахуванням сучасних реалій ведення бізнесу;

- голова Фастівської районної ради, к.е.н., доцент кафедри торговельного підприємництва та логістики Сиваненко Г.П., який зупинився на питаннях забезпечення та ефективного формування державної підтримки підприємництва в Україні;

- аспірант кафедри Фреюк О.В., яка акцентувала увагу присутніх на інноваційному факторі розвитку підприємств торгівлі на основі Інтернет-технологій.

В обговоренні взяли участь викладачі кафедри торговельного підприємництва та логістики, присутні представники діючих суб’єктів торговельного підприємництва.

Підводячи підсумки роботи круглого столу, зав. кафедри торговельного підприємництва та логістики к.е.н., доцент Торопков В.М. наголосив на важливості об’єднання зусиль громадських структур, бізнесу та навчальних закладів у проведенні всебічних досліджень стану торговельного підприємництва в Україні, вивчення та поширення прогресивного досвіду управління підприємствами торгівлі, спільного обґрунтування напрямів розв’язання сучасних проблем розвитку галузі та визначення шляхів підвищення якості підготовки конкурентоспроможних фахівців з організації оптової та роздрібної торгівлі.

26.10.2016
adv