Оголошеннявсі

Європейські дні торгівлі: відкрита лекція «Європейська якість товарів. Сучасні технології отримання води європейської якості»

26 жовтня 2016 року в рамках Європейських днів торгівлі відбулася відкрита лекція генерального директора ТОВ «Системи чистої води» («Clean water systems» LTD) Барашовця Ярослава Олександровича на тему «Європейська якість товарів. Сучасні технології отримання води європейської якості».

Модератор: доцент кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю, к.х.н. Гончарова Ірина Вікторівна.

Учасники: декан ФТМ, доц. Осика В.А., зав. кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю проф. Белінська С.О., викладачі кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю: проф. Рудавська Г.Б., доц. Романенко О.В., доц. Вежлівцева С.П., аспіранти, магістри, студенти ФТМ та ФРГТБ.

На лекції обговорювалися питання:

• європейський досвід очищення води;

• сучасні технології отримання води високої якості;

• практичне застосування методів очищення води.

Лектором було продемонстровано сучасні розробки компанії «Системи чистої води» («Clean water systems» LTD) для очищення води: системи ультрафільтрації та зворотного осмосу. Проведено аналіз зразків питної води за основними показниками якості та безпечності, а саме: загальний вміст солей, визначення кислотності та жорсткості води.

26.10.2016
redactor