Workshop "Science and business in the modern world“

27 жовтня 2016 року в рамках ЄВРОПЕЙСЬКИХ ДНІВ ТОРГІВЛІ відбувся англомовний семінар "Science and business in the modern world“ («Наука і бізнес у сучасному світі»).

Модератор: старший викладач кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю Чикун Надія Юріївна.

Науковий консультант: доцент кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю к.х.н. Пасальський Богдан Кирилович.

Відповідальні за організацію та проведення: активісти наукового клубу «Start in Science», Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених.

Учасники: студенти ФТМ, ФРГТБ, викладачі кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю.

Присутні взяли активну участь в обговоренні наступних питань:

• - роль видатних особистостей у науці та бізнесі;
  • - взаємозв’язок науки і бізнесу як запорука успішного розвитку країни;
  • - яким я бачу моє професійне майбутнє в науці та бізнесі;
  • - мої плани щодо успішного професійного та особистісного росту;
  • - можливості для старту в науці та бізнесі, які надає навчання в КНТЕУ.

Учасники семінару відзначили, що спілкування в такому форматі це чудова нагода для обговорення актуальних питань, що представляють інтерес для студентської молоді України та представників різних країн світу – слухачів відділення довузівської підготовки. Слухачі, які навчаються в нашому університеті, представники Азербайджану, Алжиру, Китаю, Єгипту жваво включилися в дискусію.

При підведенні підсумків Чикун Н.Ю. акцентувала увагу присутніх: КНТЕУ – вищий навчальний заклад, що надає багатовекторну освіту високого рівня якості, є платформою для успішного старту студентської молоді в науці та бізнесі.

Активну участь у роботі семінару взяли:

• Перехрест Яна ФТМ 3-7
  • Дрок Андрій ФТМ 1-16
  • Виговський Олександр ФРГТБ 2-10
  • Гончар Аліна ФРГТБ 2-10
  • Поїзд Роман ФТМ 1-16
  • Карпенко Дар`я ФРГТБ 1-6
  • Харчевніков Сергій ФРГТБ 1-6
  • Лебедєва Єлизавета ФРГТБ 1-6
  • Жмуденко Яна ФРГТБ 1-6
  • Харченко Вікторія ФРГТБ 1-6
  • Галушка Віра ФРГТБ 1-6