Оголошеннявсі

Як бути успішним: своїми думками поділилася керівник проектів компанії «3С» Мар’яна Нікіфорчин

26 жовтня 2016 року за підтримкою Центру розвитку кар’єри в рамках угоди про співпрацю між КНТЕУ та компанією «3С» відбувся старт спільного навчального проекту, спрямованого на розвиток особистісних та професійних якостей.

Керівник проектів компанії «3С» Мар’яна Нікіфорчин ознайомила групу студентів з програмою проекту, яка складається з циклу лекцій та практичних занять, а також наголосила на можливостях отримати рекомендації та характеристики всім випускникам групи, а кращим учасникам проекту пройти стажування на підприємствах-партнерах компанії.

Представниця компанії-партнера «3С» керівник з розвитку Асоціації «Податки України», випускниця КНТЕУ 2003 р. Хоменко Ірина Богданівна поділилась зі студентами своїм першим досвідом пошуку роботи та наголосила, що нині, перебуваючи вже в статусі роботодавця, основним критерієм при виборі співробітників для неї та її колег є спільність цінностей компанії та шукачів роботи. «Такі співробітники приходять у компанію надовго, вони разом з компанією зростають і розвиваються».

Наступна зустріч з представниками компанії «3С» та їхніми бізнес-партнерами відбудеться 24 листопада о 15.00  в А-401, тема відкритої лекції «Лідер – хто він? Характеристика, відповідальність лідера».

26.10.2016
adv