Результати розгляду порядку денного засідання методичної ради КНТЕУ

27 жовтня 2016 року відбулося перше в 2016/17 н.р. засідання методичної ради КНТЕУ.

Із питання порядку денного «Про запровадження практики зовнішнього партнерства освітніх програм КНТЕУ» виступила перший проректор з науково-педагогічної роботи Н.В. Притульська. Основний акцент у доповіді було зроблено на актуальності залучення зовнішніх партнерів освітніх програм для забезпечення виконання стандартів вищої освіти КНТЕУ, постійного удосконалення якості надання освітніх послуг, формування конкурентоспроможності випускників на ринку праці.

Питання «Про забезпечення результативності процесу підвищення кваліфікації та стажування науково-педагогічних працівників» доповіли заступники деканів з науково-методичної роботи ФЕМП – Лазебна І.В., ФФБС – Ружицький І.С., ФОАІС – Карпенко Д.В., ФТМ – Романенко О.В., ФРГТБ – Васильєва О.О., ФМТП – Шевченко О.В. Було зазначено, що підвищення кваліфікації та стажування є невід’ємною складовою стратегії діяльності КНТЕУ щодо забезпечення виконання вимог Закону України «Про вищу освіту», Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності закладів освіти (Постанова КМУ від 30.12.2015 р. №1187), Системи управління якістю КНТЕУ, забезпечення якості вищої освіти, направлених на постійне удосконалення. Внесено ряд пропозицій щодо розв’язання проблем, пов’язаних з нераціональним плануванням, формальним підходом до проведення та низькою результативністю цього процесу.

Методична рада ухвалила план своєї роботи на 2016/17 н.р.

27.10.2016
adv