Досвід адвокатів - молоді

29 жовтня 2016 року в КНТЕУ в рамках угоди про співпрацю з Асоціацією адвокатів України відбувся перший майстер-клас «Участь адвоката у вирішенні питань, пов’язаних із сімейними правовідносинами». Участь у заході взяли викладачі та студенти спеціальності "Міжнародне право" та "Правознавство".

З вітальним словом до учасників заходу звернулась завідувач кафедри міжнародного публічного права Дешко Людмила Миколаївна. Роботу майстер-класу відкрила адвокат Катерина Власюк, яка поділилася своїм досвідом у супроводі сімейних спорів. Виступ адвоката Анастасії Гурської було присвячено питанню "З чим стикається адвокат на практиці при врегулюванні сімейних спорів". Адвокати поділились своїм досвідом ведення справ у суді, дали цінні практичні поради та рекомендації майбутнім фахівцям.

Протягом 2016-2017 н.р. відбудеться 8 майстер-класів провідних адвокатів України з питань земельного права, трудових спорів, тлумачення правових актів, медіації, представництва в Європейському суді з прав людини, захисту прав адвокатів, особливостей здійснення адвокатської діяльності на різних стадіях кримінального провадження тощо.

29.10.2016
redactor