Всеукраїнський конкурс дипломних робіт зі спеціальності "Міжнародна економіка"

21-22 жовтня 2016 року на базі Харківського національного автодорожнього університету відбувся Всеукраїнський конкурс дипломних робіт зі спеціальності "Міжнародна економіка". До складу конкурсної комісії увійшли представники ВНЗ Києва, Харкова, Полтави, Одеси, Вінниці серед яких була і завідувач кафедри міжнародних економічних відносин, доктор економічних наук, професор Мельник Тетяна Миколаївна.

Переможцем конкурсу (І місце) за освітнім ступенем «магістр» стала Самсонова Лілія Валеріївна з дипломною магістерською роботою на тему: «Ефективність міжнародної виставкової діяльності (на матеріалах Торговельно-промислової палати України, м. Київ)», науковий керівник к.е.н., професор Осика Сергій Григорович.

22.10.2016
adv