Цикл тренінгів для студентів КНТЕУ

З 21 жовтня по 1 листопада 2016 року в Національній академії державного управління при Президентові України пройшов цикл виїзних практичних занять у рамках дисциплін «Публічне управління» та «Адміністративний менеджмент» для студентів Київського національного торговельно-економічного університету.

Студенти ФЕМП ознайомилися з діяльністю закладу та стали активними учасниками семінару, який проводила доцент кафедри державного менеджменту, кандидат психологічних наук Н.О. Алюшина на тему «Нові моделі публічного управління». Під час семінару студенти взяли участь у дебатах та мали унікальну можливість спільно з магістрами державного управління НАДУ при Президентові України обговорити сучасні проблеми на шляху впровадження інноваційних моделей публічного управління у вітчизняну практику.

Виїзне практичне заняття з дисципліни «Адміністративний менеджмент» було проведено для студентів 4 курсу 24 групи ФЕМП та 13 групи ФМТП. Під час тренінгу, який проводила професор кафедри парламентаризму та політичного менеджменту Національної академії державного управління при Президентові України, доктор наук з державного управління Л.А. Пашко, студенти набували практичних знань, умінь та навичок з питань:

• як стати успішним керівником,
  • використання влади в адміністративному менеджменті,
  • ключові компетентності резонансного лідерства,
  • самоменеджмент майбутнього управлінця,
  • техніки самоаналізу,
  • авторитет посади сучасного керівника,
  • комунікативна компетентність в адміністративному менеджменті.

01.11.2016
redactor