Інтелектуальне протистояння "Своя гра" - перемога знайшла найкмітливіших!

07 листопада 2016 року відбувся VI Чемпіонат КНТЕУ з інтелектуальної гри «Своя гра».

В інтелектуальному протистоянні взяли участь 24 студенти з усіх факультетів університету.
Запекла боротьба та "каверзні питання" змусили учасників пригадати все, що коли-небудь вивчали, читали або чули. І це їм вдалося! Учасники гідно виступили в змаганні та показали високий рівень обізнаності в багатьох питаннях.

Ведучим гри був керівник клубу інтелектуальних ігор КНТЕУ, доцент кафедри туризму та рекреації Хлопяк Сергій Васильович, який провів її на незмінно високому рівні.

Змагання проходило в декілька турів і кожен студент змагався в індивідуальному заліку. За результатами жеребкування, студентів було розподілено на дві групи по 12 осіб, у кожній з них пройшло по 4 гри. До півфіналів пройшли студенти, які набрали найбільшу сумарну кількість балів. У фінальному протистоянні зустрілися студенти ФЕМП, ФРГТБ та ФТМ, напруга трималася до останнього.

Усі учасники гри отримали подяки за участь, а переможці були відзначені грамотами та цінним призами.
Результати VІ Чемпіонату КНТЕУ з інтелектуальної гри «Своя гра»:
І місце – Коваль Марія Олександрівна (ФЕМП 4 курс 20 група);
ІІ місце – Віннікова Владислава Дмитрівна  (ФРГТБ 1 курс 12 група);
ІІІ місце – Донченко Олександра Павлівна  (ФРГТБ 2м курс 8а група).

Вітаємо переможців та зичимо всім успіхів у наступних змаганнях!

07.11.2016
остання редакція 17.01.2017