Оголошеннявсі

Лекція-дискусія Хенріка Данусевича "Шляхи зменшення використання пластикової тари"

8 листопада 2016 року в рамках проведення Європейських днів торгівлі відбулася лекція-дискусія Хенріка Данусевича (Президента Торгової Палати Латвії, Радника Європейської комісії з питань торгівлі) на тему «Шляхи зменшення використання пластикової тари».

Під час лекції було розглянуто питання щодо особливостей класифікації пластикової тари, обсягів її використання в різних країнах світу тощо.

Змістовна презентація на актуальну тему, цікаве викладання матеріалу викликали активний інтерес серед студентства.

08.11.2016
1987