Оголошеннявсі

Міжвузівський круглий стіл на тему „Експорт промоушн України в умовах євроінтеграції”

20 жовтня 2016 року в рамках Європейських днів торгівлі кафедрою міжнародних економічних відносин було проведено міжвузівський круглий стіл на тему „Експорт промоушн України в умовах євроінтеграції”.

Головним контентом заходу було обговорення національної концепції стимулювання експортної діяльності щодо формування системної протидії глобалізаційним викликам і посиленню конкурентних позицій вітчизняної продукції на європейських ринках та ідентифікації напрямів стратегічної підтримки експорту на мікро-, мезо- імакрорівнях в рамках реалізації національного економічного потенціалу України.

Модератором круглого столу виступила директор з маркетингу фірми EMBAWOOD Україна,випускниця КНТЕУ, кандидат філософських наук Риженко Світлана Гаврилівна, яка познайомила учасників зі стратегією просування бренду EMBAWOOD на ринки ЄС.

Особливу зацікавленість у присутніх викликала доповідь завідувача кафедри міжнародних економічних відносин, доктора економічних наук, професора Мельник Тетяни Миколаївни на тему: «Експортний потенціал України в умовах євроінтеграції»

У роботі круглого столу взяли участь більше 40 учасників, а саме студенти Київського національного торговельно-економічного університету, Національного технічного університету України «Київський політехнічний університет ім. Ігоря Сікорського», Національного авіаційного університету та Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна.

20.10.2016
redactor