Воркшоп "Обмін знаннями у сфері цифрових фінансових послуг"

11 листопада 2016 року о 12.00 в Конгрес-центрі КНТЕУ відбувся воркшоп "Обмін знаннями у сфері цифрових фінансових послуг" у рамках проекту USAID  за участю працівників Національного банку України, провідних операторів мобільного зв'язку та платіжних систем.

Захід урочисто відкрила перший проректор КНТЕУ з науково-педагогічної роботи Наталія Володимирівна Притульська, наголосивши на важливості такої співпраці та потребі в плідному партнерстві між науковими установами та організаціями з державних та бізнес-сфер економіки для відповідності нині існуючим викликам та нормам сучасності.

Під час воркшопу були розглянуті наступні питання:

1. Проекти USAID у напрямку розвитку цифрових фінансових послуг в Україні. Доповідач - Наталія Бережна, керівник проектів (Finance/Pensions/Investment, USAID).
  2. Плани та стратегія розвитку проекту «Cashless economy». Доповідач  - Владислав Дикий, начальник відділу забезпечення діяльності платіжної системи Національного банку України.
  3.  Світовий досвід застосування цифрових фінансових послуг. Доповідач - Malith Gunasekara (Маліс Гунасекара), міжнародний радник з цифрових фінансових послуг, лідер Компоненту цифрових фінансових послуг, Deloitte/USAID.
  4.  Тенденції розвитку платіжних карт. Доповідач - Валерій Новіков, директор з еквайрингу, MasterCard.

Під час заходу відбулась дискусійна панель у режимі запитання-відповідь (модератор Любов Сергєєва, місцевий радник з цифрових фінансових послуг, Deloitte / USAID).

Така багатостороння зустріч у форматі воркшопу виявилась надзвичайно плідною та корисною.

Відео воркшопу на YouTube.

10.11.2016
adv