Відбувся І етап ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

10  листопада  2016 року відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 13.03.2008 року №168 «Про затвердження Положення про міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика» викладачі кафедри сучасних європейських мов провели І етап ХVIІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Конкурс відбувається з метою сприяння утвердженню державного статусу української мови, піднесенню її престижу серед української молоді, вихованню поваги до культури і традицій українського народу.

У заході взяли участь 90 студентів з усіх факультетів. Переможців конкурсу визначає журі.

Студенти, що перемогли в першому етапі, будуть рекомендовані для участі у ІІ (міському) етапі конкурсу, що традиційно проводиться в Київському університеті ім. Бориса Грінченка.

10.11.2016
остання редакція 17.01.2017