Оголошеннявсі

Студенти КНТЕУ взяли участь у Другому Тренінгу ЄБРР з питань захисту конкуренції

10-11 листопада 2016 року студенти спеціальності «Управління у сфері економічної конкуренції» взяли участь вже в другому Тренінгу Європейського банку реконструкції і розвитку з питань захисту конкуренції, що проходив за підтримкою Антимонопольного комітету України.

Тренерами виступили: Вінсент Веруден, директор брюсельського офісу Е.CA Economics, колишній заступник головного економіста в Генеральному директораті з питань конкуренції Європейської комісії, Бернт Ельснер та Роберт Кайслер, партнери CMS Reich-Rohrwig Hainz, а також Саболч Сендро, старший юрист Будапештського офісу CMS Cameron McKenna.

Предметом тренінгу стали економічний аналіз монополії та цінової дискримінації, зловживання домінуючим становищем, паралельна поведінка та антиконкурентні узгоджені дії, обмежувальні угоди тощо.

Тренінг проводився з використанням матеріалів справ Європейської Комісії, у тому числі справ Westfalen Gassen vs. EC, Imperial Chemical Industries Ltd. vs. EC, Ahlström Osakeyhtiö et al. vs. EC, British Airways, American Airlines and Iberia vs. EC та ін.

11.11.2016
остання редакція 17.01.2017