Найкмітливіші мешкають у гуртожитку №3

10 листопада 2016 року в гуртожитку №3 відбулася V щорічна інтелектуальна гра "Що? Де? Коли?". У змаганнях брали участь 10   команд. Студенти, які зацікавились цією грою, заслуговують на повагу, адже потрібно бути досить ерудованим, сміливим та кмітливим, аби гідно захищати честь гуртожитку.

Розпочалось все, як завжди, з оголошення правил гри. Ведучий Арсен наполегливо попросив не користуватись мобільними телефонами, що зробило гру повністю прозорою. Питання були і складні, і прості одночасно, що змусило всіх добряче понервувати під час оголошення відповідей. Бали команд можна було передбачити з огляду на реакцію учасників: шалені крики «ЄЄЄЄС!», «Дай п’ять!» або ж - відвертий «facepalm». Неоднозначні відповіді на деякі запитання дещо ускладнили гру, але це зробило її ще більш цікавою.

У результаті гри III місце посіла команда «Ейяф'ятлайокудль» (гуртожиток №3), II місце - команда гуртожитку №6 "Гаргантюа", а омріяне всіма I місце переможця посіла команда інтелектуалів «ШвеЦька сім’я» (гуртожиток №3).

Переможці отримали найочікуваніший солодкий приз -  смачний торт. Дякуємо хлопцям та дівчатам, які вкотре доводять, що мешканці нашого гуртожитку №3 є найерудованішими та найкмітливішими! А враження про цікаву гру назавжди залишаться приємними спогадами про безтурботні студентські роки.

10.11.2016
redactor