Оголошеннявсі

Лекція-дискусія Ханса-Вольффа Графа "Ті, хто формуватимуть економіку майбутнього: хто вони"

10 листопада 2016 року в рамках проведення Європейських днів торгівлі відбулася лекція-дискусія Ханса-Вольффа Графа, бізнес-психолога, фінансиста, економіста, автора низки книг щодо гармонічного розвитку особистості, консультанта з економічних та фінансових питань (досвід більше 40 років), засновника об’єднання «Приватна академія Незалежності» (pAS - private Akademie für die Selbständigkeit GmbH.), союзу «Перспективи без меж» (PERSPEKTIVE ohne Grenzen e.V.), благодійного союзу «Антропос - заради дітей цього світу» (Anthropos e.V. – Für die Kinder dieser Welt) (Мюнхен, Німеччина), на тему "Ті, хто формуватимуть економіку майбутнього: хто вони".

Під час лекції було розглянуто питання щодо особливостей розвитку особистості, шляхів її самовдосконалення, комунікації та взаємодії з собою та навколишнім світом, важелів впливу на економіку майбутнього.

Змістовна презентація на актуальну тему, цікаве викладення матеріалу викликали активний інтерес серед студентства.

09.11.2016
остання редакція 17.01.2017